...

Kino Chmurka

o nas

kino chmurka

jesteśmy na rynku od 2014

o nas kino chmurka

Posiadamy Profesjonalny sprzęt, wiedzę i doświadczenie

Szyjemy ofertę na miarę potrzeb i możliwości budżetowych naszych Klientów. Na nasze realizacje ma wpływ wiele zmiennych takich jak: licencje, zakres sprzętu czy dojazd. Dlatego na naszej stronie nie ma sztywnego cennika, ale dajemy wam słowo, że cena odpowiada jakości.

0 +
widzów
0 +
lat doświadczenia
Nasi klienci

zaufali nam

Historia

Historia Kina Chmurka w pigułce...

W myśl zasady “życie zaczyna się po 40 – tce” nasza szefowa odcięła korporacyjną pępowinę i postanowiła wziąć stery w swoje ręce. W 2014 roku wstąpiliśmy do zacnego grona przedsiębiorców polskich. Nasze pierwsze działania oparte były na organizacji eventów: konferencje medyczne, pikniki militarne, integracje firmowe jednym słowem “mydło i powidło”…Było “jakoś”,  ale brakowało nam “czegoś”…

…aż nastąpił punkt kulminacyjny: telefon od zaprzyjaźnionego stowarzyszenia “potrzebujemy kina plenerowego na zlot klas mundurowych: 3 seanse, duży ekran, 400 leżaków, licencje, ogarniecie? “

Hmm…Może to właśnie to będzie to “coś”?

W ciągu miesiąca: 

  • znaleźliśmy dostawcę, który wyprodukował ekran
  • z Japonii przypłynął do nas projektor 
  • leżaki – kupić jest łatwo 4 leżaki na działkę, ale my potrzebowaliśmy 400 szt. Uprosiliśmy producenta, że to dla nas ważne itp. Stanęli na wysokości zadania. Przyjechały.
  • nagłośnienie – z tym było najłatwiej tutaj mieliśmy dużo czasu na testy i zabawy. Sąsiadów pozdrawiamy za cierpliwość w te dni. 

Po kilku przygodach, o których wstyd jest napisać, zlot się udał, młodzież obejrzała 3 filmy. Daliśmy radę. Mamy pierwsze referencje – startujemy w przetargach. Pojawiają się kolejne realizacje.

Dzisiaj tego sprzętu mamy duuuużo więcej, a nasz dział techniczny ma co robić.

Zespół kino chmurka
o nas kino chmurka
o nas kino chmurka
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.