...

Kino Chmurka

licencje

licencje

---

Każdy pokaz w przestrzeni publicznej wiąże się z uzyskaniem zgód i opłat do stosownych instytucji, czyt. licencje. Współpracując z nami możesz spać spokojnie, zajmujemy się nie tylko techniką, ale także pozyskaniem licencji do filmów i wydarzeń sportowych live. 

Kompleksowe realizacje to coś co misie lubią najbardziej, ale jeśli macie swój sprzęt a nie wiecie, do których drzwi zapukać po licencje,  to śmiało pukajcie do naszych. 

KINO PLENEROWE

Wyświetlenie filmu w ramach pokazu publicznego wiąże się z obowiązkiem dopełnienia  szeregu formalności,  w tym uregulowania stosownych opłat:

  1. Opłata dla dystrybutora, do którego należą prawa licencyjne.
  2. Opłaty do organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi
    (ZAiKS, SFP – ZAPA). 

W naszej  bibliotece znajdziecie kilka tysięcy tytułów różnorodnych gatunkowo. Na Wasze życzenie pomożemy w doborze repertuaru lub zaproponujemy ciekawe cykle tematyczne. 

KINO SAMOCHODOWE

Przy realizacjach kina samochodowego dźwięk transmitujemy przez radioodbiorniki samochodowe. W tym przypadku oprócz standardowych opłat związanych z wyświetleniem filmu potrzebna jest zgoda Urzędu Komunikacji Elektronicznej na zajęcie częstotliwości radiowej. Otrzymanie zgody to dość czasochłonny proces, więc jeśli planujecie kino samochodowe nie zwlekajcie: zaklepujcie terminy, a my zajmiemy się pozyskaniem zgody, by wszystko było prawilnie. 

TRANSMISJE SPORTOWE

Transmisje sportowe również wiążą się z wykupieniem stosownych licencji. Jest kilka firm w Polsce udostępniających takie prawa. Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub daj nam znać na facebooku i wskaż nam co chcesz obejrzeć, a my pomożemy Ci w ogarnięciu formalności. 

skontaktuj się z nami jeśli

Potrzebujesz naszej usługi

Zapraszamy do kontaktu telefoniczego, a także drogą mailową. 
Jeżeli jednak zależy ci na czasie wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy w zakładce kontakt.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.