...

Kino Chmurka

Kina plenerowe

Kina plenerowe

---

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kina plenerowego, gdzie możesz w pełni cieszyć się urokami letnich wieczorów podczas oglądania ulubionych filmów. Nasze seanse odbywają się na świeżym powietrzu,
w niepowtarzalnej atmosferze, która zapewni Ci niezapomniane wrażenia.

W naszym kinie plenerowym czeka na Ciebie duży ekran, wysokiej jakości dźwięk, wygodne krzesła, a także koce i maszyna do popcornu. Dodatkowo, nasza wykwalifikowana obsługa zadba o to, aby Twój pobyt u nas był pełen relaksu i przyjemności.

W ofercie naszego kina plenerowego znajdziesz szeroki wybór filmów
dla całej rodziny – od najnowszych produkcji kinowych, po klasyki kina światowego. Nasze seanse odbywają się w letnie wieczory,
kiedy temperatura powietrza pozwala na spędzenie czasu na zewnątrz
bez obaw o zmarznięcie.

Zapraszamy do rezerwacji usług naszego kina plenerowego. Gwarantujemy, że nasze kino plenerowe to miejsce, w którym spędzisz miło czas w gronie najbliższych i poznasz nowych ludzi, dzięki niepowtarzalnej atmosferze, jaką stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie.

Nasze realizacje to także pokazy filmowe w obiektach zamkniętych:
salach gimnastycznych, muzeach czy ośrodkach, gdzie samorządy organizują wydarzenia tematyczne związane z obchodami rocznic państwowych lub zajęć edukacyjno – rozrywkowych dla dzieci i młodzieży. Dlatego w naszej bibliotece filmów prócz komercyjnych tytułów znajdują się także filmy o tematyce historycznej i sportowej.

kino plenerowe
skontaktuj się z nami jeśli

Potrzebujesz naszej usługi

Zapraszamy do kontaktu telefoniczego, a także drogą mailową. 
Jeżeli jednak zależy ci na czasie wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy w zakładce kontakt.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.