Imprezy integracyjne

 

Organizujemy imprezy integracyjne i wyjazdy motywacyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Staramy się, by nasze zajęcia bawiły, uczyły a przede wszystkim integrowały uczestników. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie budując ofertę w odpowiedzi na potrzeby Klienta. Nasza fantazja nie zna granic, więc i przed gośćmi drzwi do szafy z pomysłami stoją otworem.

 

„Łyk Adrenaliny” - strzelnica ASG


Strzelnica ASG prowadzą wykwalifikowani instruktorzy strzelectwa bojowego. Instruktorzy mają bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych zarówno teorii jak i praktyki m.in. dla młodzieży klas wojskowych. Podczas zajęć dowiemy się jak obchodzić się z bronią i oddać celny strzał zarówno z pozycji stojącej jak i leżącej. Nasi instruktorzy przeprowadzą praktyczne zajęcia zgodnie z zasadą B.L.O.S. Profesjonalne podejście trenerów, ubiór i oporządzenie tworzy atmosferę realnego pola walki - choć w rzeczywistości będziemy używać zabawek. Repliki ASG to najbardziej wierna imitacja broni ostrej, gdzie amunicją są plastikowe kulki.

Uwaga: istnieje możliwość zorganizowania zajęć dla dorosłych na strzelnicy z broni ostrej.

 

„Pierwsza pomoc przedmedyczna”


Zajęcia organizowane przez wykwalifikowanych ratowników medycznych. Kursy udzielania pierwszej pomocy organizujemy w plenerze. Uczestnicy szkolenia biorą udział w zainscenizowanych zajęciach, symulujących rzeczywiste sytuacje. Warsztatowy charakter szkolenia umocni fundamenty zdobytej teorii i pozwoli wyćwiczyć prawidłową reakcję w sytuacjach zagrożenia.

„Akademia Przyrody”


„Las zaklęty w słoiku” i „Świat na talerzu – mandala przyrodnicza”.  Zajęcia przyrodnicze są prowadzone przez osoby zawodowo związane z Centrum Nauki Kopernik, prowadzące kursy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Wieloletnie fundamenty doświadczenia budowały pracując w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.

„Dziecięce Eldorado” – szeroki wybór dmuchanych zabawek dla najmłodszych.